a Di ALESSI

a Di Alessi, na przestrzeni lat swojej działalności, produkowała przedmioty opracowane przez ponad dwustu projektantów, wśród których warto wymienić nazwiska takie, jak Ettore Sottsass, Richard Sapper, Achille Castiglion. 

Jedną z cech, charakteryzujących dziś firmę Alessi, jest umiejętność łączenia wymagań, typowych dla produkcji przemysłowej, z tendencją do traktowania siebie bardziej jako 'laboratorium badawczego w dziedzinie sztuk stosowanych' niż zakładu przemysłowego w tradycyjnym rozumieniu.

Stąd rodzi się potrzeba ciągłych badań i eksperymentów, a poczynając od lat '80, a także doświadczeń z nowymi materiałami i technologiami - drewnem, porcelaną i ceramiką, tworzywami sztucznymi, szkłem i kryształem, elektryką i elektroniką.

Obecnie Alessi proponuje całą linię produkcyjną pod następującymi markami: „OFFICINA ALESSI” oferuje najbardziej wyrafinowane produkty, kosztowne, innowacyjne, w limitowanych, krótkich seriach produkcyjnych. „A di ALESSI” proponuje tzw. „demokratyczny design”, czyli to co najlepsze z designu w połączeniu z przystępnymi cenami.

Jeżeli interesują Cię inne produkty tej marki skontaktuj się ze swoją konsultantką lub infolinią White Dreams.

 

Sortuj wg

Pokaż

White Dreams uses cookies. If you do not agree, change your browser settings.

Zamknij