Alessi

W 1921 rozpoczęła się historia Alessi, Fabryki włoskiego designu, która stworzyła wiele dzieł sztuki, zaprojektowanych przez ponad 200 najzdolniejszych designerów z całego Świata. W przeciągu ostatnich dekad pracowaliśmy również z innymi materiałami, takimi jak porcelana, szkło, drewno, plastik i dla każdego z nich opracowaliśmy osobną strategię produkcji.

Nawet wtedy, gdy produkcja odbywa się poza fabryką w Crusinallo, nasze wytyczne gwarantują ten sam standard i jakość wykonania – w połowie drogi między zaawansowaną technologią produkcji przemysłowej, a dbałością o szczegóły rękodzieła.
Przedmioty wykonywane z tych materiałów są obecnie produkowane w różnych miejscach na świecie, lecz nadal pozostają wierne oryginałom Alessi – u ich podstawy leży ta sama koncepcja doskonałości designu, zostały wyprodukowane z tą samą dbałością o jakość, a cechuje je niepospolite połączenie stylów, figlarności, kultur, ironii oraz elegancji, która czyni wszystkie nasze produkty wyjątkowymi.

Zdolnośc tworzenia niesamowitych rzeczy we współczesnym designie, oferowanie produktów, stylów i cen dostępnych dla zróżnicowanych klientów, czyni z Alessi firmę jedyną w swoim rodzaju. Obecnie Alessi proponuje całą linię produkcyjną pod następującymi markami: „OFFICINA ALESSI” oferuje najbardziej wyrafinowane produkty, kosztowne, innowacyjne, w limitowanych, krótkich seriach produkcyjnych. „A di ALESSI” proponuje tzw. „demokratyczny design”, czyli to co najlepsze z designu w połączeniu z przystępnymi cenami. ALESSI” najlepiej wyraża seryjną produkcję akcesoriów dla domu, proponując najwyższą jakość designu połączoną z pełną użytecznością.

Jeżeli interesują Cię inne produkty tej marki skontaktuj się ze swoją konsultantką lub infolinią White Dreams.

 

Katalogi

Sortuj wg

Pokaż

White Dreams uses cookies. If you do not agree, change your browser settings.

Zamknij