Dla facetów

dla
facetów

 

Jeśli ty również jesteś zaangażowany w tworzenie listy prezentów ślubnych to z pewnością będziesz szczęśliwy mogąc zapoznać się z możliwościami White Dreams. Posiadamy szeroką ofertę prezentów dla ciebie i twojej przyszłej małżonki. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz coś dla siebie!

 

A dlaczego ci się spodoba? Ponieważ jest:

1. Jest szybki

Utworzenie listy prezentów ślubnych w White Dreams to chwila. Nie tracisz czasu na chodzenie po sklepach i wybieranie prezentów.

2. Jest was trójka

Będziecie mieć doradztwo i pomoc w osobie konsultantki White Dreams. 

 3. Mamy fascynującą ofertę prezentów

Kiedy będziesz miał dość porcelany zawsze możesz przejść do działu z grami,  wyposażeniem ogrodu lub z akcesoriami do podróży. 

 4. Wasi goście to pokochają

Zobacz co kupują wasi goście! Otrzymasz wiadomość e-mail lub SMS za każdym razem kiedy ktoś kupi wam prezent.  

5. Jest elastyczny

Lista prezentów White Dreams jest elastyczna. Możesz zmienić wszystko, wszędzie i w każdej chwili. Jeżeli dzisiejszego wieczoru masz w planach mecz w towarzystwie kolegów to zmian możesz dokonać w wolnej chwili następnego dnia.

 

6. Jest za darmo

Za utworzenie listy prezentów ślubnych nie pobieramy opłat.

White Dreams to najbardziej przyjazna dla mężczyzn lista prezentów ślubnych na świecie.
Zapoznaj się z zestawieniem podsumowującym ofertę White Dreams.
FunkcjaUwagi Koszt 
Sklep wirtualny Ponad 100 działów, 300 marek, 15 000+ produktów. Bez opłat
Osobista obsługa od początku do końca Nigdzie indziej niedostępna. Bez opłat
Bezpłatne konsultacje Nigdzie indziej niedostępna. Bez opłat
Lista internetowa z zakupami on-line Czyni zakup prezentów o wiele łatwiejszym. Bez opłat
Zarządzanie listą przez Internet Zawsze możecie zmienić zdanie i dokonać zmian. Bez opłat
Dostawa pod wybrany adres w Polsce Jedna lub dwie dostawy pod dowolnie wskazany adres  w dowolnie wybranym terminie. Bez opłat
Rabat 10% na dowolne zakupy w Klubie Marzeń Dodatkowo na zawsze rabat 10% na dowolne produkty  z oferty Klubu Marzeń. Bez opłat

Jak widzisz jest to całkiem poważna sprawa.

Dla rozluźnienia mamy dla Ciebie historię ślubną z morałem.  Jak chcesz możesz ją wykorzystać w swojej mowie ślubnej. 

Inspirująca i pouczająca historia

Byłem szczęśliwy. Byłem tak szczęśliwy jak tylko mógłbym to sobie wyobrazić. Z moją dziewczyną spotykałem się ponad rok i w końcu zdecydowaliśmy się wziąć ślub. Moi rodzice byli naprawdę zachwyceni i pomagali nam we wszystkich przygotowaniach do naszego wspólnego życia, przyjaciele cieszyli się razem ze mną a moja dziewczyna... była jak spełnienie moich najśmielszych marzeń.

Tylko jedna rzecz nie dawała mi spokoju - dręczyła i spędzała sen z powiek... Jej młodsza siostra.  Moja przyszła szwagierka miała dwadzieścia lat, ubierała wyzywające obcisłe mini i króciutkie bluzeczki, eksponujące krągłości jej młodego, pięknego ciała. Często, kiedy siedziałem na fotelu w salonie, niby przypadkiem schylała się po coś tak, że nawet nie przyglądając się, miałem przyjemny widok na jej majteczki. To nie mógł być przypadek. Nigdy nie zachowywała się tak, kiedy w pobliżu był ktoś jeszcze.

Któregoś dnia siostrzyczka mojej dziewczyny zadzwoniła do mnie i poprosiła abym po drodze do domu wstąpił do nich rzucić okiem na ślubne zaproszenia. Kiedy przyjechałem była sama w domu. Podeszła do mnie tak, blisko, że czułem słodki zapach jej perfum i wyszeptała, że wprawdzie będę żonaty, ale ona pragnie mnie tak bardzo... i czuje, że nie potrafi tego uczucia pohamować... i nawet nie chce. Powiedziała, że chce się ze mną tylko ten jeden raz, zanim wezmę ślub z jej siostrą i przysięgnę jej miłość i wierność póki śmierć nas nie rozłączy. Byłem w szoku i nie mogłem wykrztusić z siebie nawet jednego słowa. Powiedziała "Idę do góry, do mojej sypialni. Jeśli chcesz, chodź do mnie i weź mnie, nie będę czekać długo"

Stałem jak skamieniały i obserwowałem ją jak wchodziła po schodach kusząco poruszając biodrami. Kiedy była już na górze ściągnęła majteczki i rzuciła je w moją stronę. Stałem tak przez chwilę, po czym odwróciłem się i poszedłem do drzwi frontowych. Otworzyłem drzwi i wyszedłem z domu, prosto, w kierunku zaparkowanego przed domem samochodu.

Mój przyszły teść stał przed domem - podszedł do mnie i ze łzami w oczach uściskał mówiąc: “Jesteśmy tacy szczęśliwi, że przeszedłeś naszą małą próbę. Nie moglibyśmy marzyć o lepszym mężu dla naszej córeczki.  Witaj w rodzinie!”  Nigdy nie zapomnę dnia, w którym pozyskałem zaufanie mojego teścia oraz bezcenną lekcją życia

 

……….zawsze, zawsze, zawsze trzymaj prezerwatywy w samochodzie.

White Dreams uses cookies. If you do not agree, change your browser settings.

Zamknij