Poradnik


Jak ułożyć idealną listę


 Lista prezentów ślubnych ułatwia Wam otrzymanie, a Waszym gościom zakup prezentów, które sobie wybraliście i wymarzyliście. Układanie listy przed wszystkim powinno Wam sprawiać przyjemność. Tworzenie listy daje szansę wspólnego planowania przyszłości i wspólnego życia. Skorzystajcie z naszych porad, a planowanie Waszej wymarzonej listy stanie się proste i fascynujące.

 


Im wcześniej ułożycie swoją listę, tym lepiej


Pomyślcie o liście prezentów zaraz po ustaleniu daty Waszego ślubu. Najlepiej jeśli lista będzie gotowa na 6 miesięcy przed datą ślubu i koniecznie na miesiąc przed wręczeniem zaproszeń ślubnych.


Więcej


Nie bójcie się nietypowych pomysłów


Wasza lista powinna mówić coś o Was. Nie wszystko kręci się wokół sprzętów domowych i wyposażenia wnętrz. Jeśli jesteście miłośnikami np. sportów ekstremalnych, śmiało dorzućcie do listy górski kajak albo skok spadochronowy. 


Więcej


Nie zapomnijcie o prezentach tradycyjnych i klasycznych


Pamiętajcie, że prezenty ślubne mają także pomóc Wam w rozpoczęciu nowego życia we dwoje. Odjechanie pomysły są niezłą frajdą, ale nie zapominajcie o przedmiotach, które będą Wam potrzebne w domu.


Więcej


Pamiętajcie o różnorodności prezentów, także w kwestii cen


Zdecydowanie nie należy umieszczać na liście tylko drogich lub tylko tanich propozycji. Wasi goście zapewne mają zróżnicowane dochody i sytuację materialną. Wasza lista powinna uwzględniać tę sytuację.


Więcej

 

 

 Vivamus fermentum, dui vel volutpat pretium, nunc lorem imperdiet mauris, vel ornare lorem velit id lectus. Integer viverra urna diam, et scelerisque sem. Curabitur malesuada semper gravida. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas auctor dolor iaculis arcu accumsan in pellentesque leo consectetur.


Załóż listę

 


Nie powinniście prosić o pieniądze


Wydaję się to bardzo kuszące, ale generalnie nie jest mile widziane przez gości. Jeżeli potrzebujecie gotówki, w internecie z pewnością znajdziecie serwisy, które oferują zbieranie funduszy np. na podróż poślubną.


Więcej


Nie zapomnijcie o podziękowaniach za zakupione prezenty


White Dreams udostępnia Wam w ramach usługi specjalny panel, który umożliwi Wam przesłanie mailem wiadomości do każdego z gości z podziękowaniem za zakup upominku.


Więcej


Bądźcie Metodyczni


Przed rozpoczęciem warto podjąć kilka podstawowych decyzji. Czy chcecie, aby prezenty pasowały do Waszego obecnego wystroju lub też szukacie okazji do wprowadzenia zmian?


Więcej


Rozważcie zastawę stołową


Wiele par decyduje się umieścić serwisy obiadowe i sprzęt kuchenny na liście prezentów. Jeżeli jest to także Wasz plan to pamiętajcie o wszystkich elementach, które tworzą pięknie zastawiony stół.


Więcej

 


Vivamus fermentum, dui vel volutpat pretium, nunc lorem imperdiet mauris, vel ornare lorem velit id lectus. Integer viverra urna diam, et scelerisque sem. Curabitur malesuada semper gravida. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas auctor dolor iaculis arcu accumsan in pellentesque leo consectetur.


Załóż listę


 


Uwzględnijcie wielkość listy


Większość list zawiera zbyt mało pozycji gdyż nikt nie chce sprawiać wrażenia osoby pazernej. W rezultacie, goście mają ograniczony wybór i nie są usatysfakcjonowani z zakupionych prezentów.


Więcej


Nie lekceważcie ceny prezentów


Goście zazwyczaj wydają kilkaset złotych, ale niektórzy z nich (zwłaszcza bliska rodzina) będą chcieli obdarować Was znacznie droższymi prezentami. Dlatego warto umieścić na liście kilka przedmiotów o większej wartości.


Więcej


Nie tylko zestawy


Goście często chcą kupić coś "specjalnego" i mogą być rozczarowani, jeśli ich wybór będzie ograniczony do zestawu stołowego. Aby usatysfakcjonować tę grupę gości i zniechęcić ich do zakupu czegoś...


Więcej


Nie bójcie się być innymi


Niektórzy z Waszych przyjaciół mogą się bardzo ucieszyć z możliwości podarowania Wam czegoś ekscentrycznego. Możecie śmiało umieścić na Waszej liście kilka nietypowych propozycji takich jak obrazy lub lot szybowcem.


Więcej

 

Często zadawane pytania Dlaczego warto założyć listę Coś ekstra

White Dreams uses cookies. If you do not agree, change your browser settings.

Zamknij