Kołdra 200x200 - letnia - biała lamówka

Producent:
Kod produktu: 16
Cena:

2 750,00 zł

Załóż listę

Ręcznie wykonane kołdry i poduszki wypełnione alpakowym włóknem o unikalnych właściwościach termoregulacyjnych i hipoalergicznych. Obszyte ekskluzywną bawełną z włóknem bambusa. Wykończone lamówką z oryginalnym wzorem"my alpaca" w kolorze białym lub niebieskim.


Pięknie zapakowane w kartonowe pudełka, idealne na ślubny prezent.

  • Opis
  • Inne z tej kolekcji

100% naturalna alpaka. Kołdry wypełniane wyłącznie czystym włóknem z runa alpaki, bez dodatków chemicznych, dlatego są tak miłe, jak cała sympatyczna alpaka.

W naszej galerii oferujemy trzy poziomy wypełnienia kołder producenta my Alpaca (kołdry całoroczne, letnie i zimowe).

Przedstawiona tutaj kołdra letnia zawiera 200g włókna alpaki na m2. Idealna na wiosnę i lato lub dla osób, które silnie odczuwają gorąco i chcą uniknąć przegrzewania się.

Ręcznie pikowana. Kołdry MyAlpaca szyte są w specjalny, odmienny od maszynowego sposób, dzięki czemu kołdra rozkłada ciepło równomiernie, wypełnienie nie przemieszcza się, a na przeszyciach nie powstają zimne punkty.

100% naturalna satyna bawełniana. Poszycie gęsto tkane, jedwabiste, lekkie i oddychające, niezwykle miłe w dotyku i o naturalnym połysku. W kolorze białym.

Termoregulacyjna. Alpaki pochodzą z andyjskich wyżyn, gdzie na przemian znoszą mróz i upał, więc wykształciły runo, którego właściwości zmieniają się zależnie od temperatury. Alpakowa kołdra będzie się dostosowywać do zmian ciepła Twojego ciała w trakcie snu.

Nie zatrzymuje wilgoci. Włókno alpaki pochłania wilgoć, ale nie zatrzymuje jej, pozostawiając uczucie suchości i wygody. Co więcej, pod oddychającą, przyjemną w dotyku kołdrą, po prostu się nie pocimy.

Hipoalergiczna. Włókno alpaki jest przyjazne dla alergików i astmatyków, bo nie zawiera żadnych chemicznych dodatków ani lanoliny. Rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne. Posiadamy certyfikat PRODUKT PRZYJAZNY DLA ALERGIKA przyznany przez magazyn Hipoalergiczni

White Dreams uses cookies. If you do not agree, change your browser settings.

Zamknij