Odkurzacz z filtrem wod DS5800 1.195-210.0

Producent:
Kod produktu: HDKAROPDS580000
Cena:

1 024,74 zł

Załóż listę
  • Opis
  • Parametry

Opis produktu

Odkurzacz z filtrem wodnym DS 5.800 to przede wszystkim odkurzacz dla alergików i domów z małymi dziećmi. Powietrze filtrowane jest w najwyższym możliwym stopniu (99,99%), wykorzystując naturalną moc zwykłej wody. Brud w zbiorniku jest zasysany do wirującej wody i tam zostaje. Cały system filtracji składa się z wielu elementów: filtrowania dużych zanieczyszczeń, filtrowania cząstek unoszących się w powietrzu, filtra HEPA, filtra wylotowego. Filtr wodny oznacza brak worków i kontaktu z brudem, a także stałą siłę ssania.


Nowa budwa DS 5.800 jest lekka i kompaktowa oraz pozwala na umieszczenie wyposażenia w schowkach na obudowie i parkowanie pionowe teleskopowej metalowej rury. Odkurzacz możemy tak samo wygodnie przechowywać w pionie, jak i w poziomie. Odkurzacz posiada też składany uchwyt do transportu i automatyczne zwijanie kabla elektrycznego. Cztery kółka zapewniają łatwe manewrowanie.

Dzięki nowej konstrukcji turbiny odkurzacz DS 5.800 osiąga efekty porównywalne do konkurencji przy poborze mocy wynoszącym jedynie 900W!

Wyposażenie standardowe: 2,1m wąż ssący z wkładką softgrip, teleskopowa rura ssąca, filtr silnika, HEPA 12, środek odpieniający Foam Stop, przełączana ssawka do dywanów/podłóg twardych, ssawka szczelinowa, do tapicerki, uchwyt na wyposażenie

Specyfikacja techniczna: Filtr wodny (l): 1,7Maks. mocznamionowa (W): 900Kabel zasilający (m): 6,5Zasięg (m): 8,6Ciężar (kg): 7,5Wymiary: 535x289x500

White Dreams uses cookies. If you do not agree, change your browser settings.

Zamknij