Statusy listy – opisy

 

  1. OTWARTA – W tej fazie lista jest widoczna i dostępna dla gości, co oznacza, że można już kupować dla Was prezenty. Możecie dodawać prezenty do listy, zmieniać ich ilość oraz usuwać z listy o ile prezent nie został już kupiony przez gości.

   NASZA PORADA: lista powinna być otwarta dla gości jak najdłużej. Na pewno znajdą się tacy goście, którzy kupią Wam prezent tuż przed ślubem. Sugerujemy, żeby zmienić status listy na ZAMKNIĘTA dopiero po ślubie.

  1. ZAMKNIĘTA – W tej fazie lista nie jest już dostępna dla gości i podejmujecie decyzje, które prezenty chcecie zatrzymać a z których chcecie zrezygnować bez względu czy zostały zakupione przez gości czy nie. Wasze decyzje będą automatycznie przenoszone na Zamówienie Końcowe, które można na bieżąco podglądać i nadal dokonywać w nim zmian.

  1. ZAMÓWIENIE KOŃCOWE – Na tym etapie decydujecie, co ostatecznie powinniśmy Wam dostarczyć. Zamówienie końcowe można swobodnie modyfikować. Macie możliwość usuwania z niego prezentów, a za zwolnioną kwotę dodawać nowe. Jeśli chcecie, możecie dokupić u nas prezenty, których goście nie zakupili lub zakupili tylko w części. W tej fazie wciąż możecie skorzystać z bonów, kodów promocyjnych oraz ze zniżki na dodatkowe zakupy. Podczas zmian na bieżąco wyświetli się Wam podsumowanie już podjętych decyzji wraz dostępną kwotą. Po ostatecznej decyzji należy złożyć zamówienie końcowe i dokonać ewentualnej dopłaty.

   NASZA PORADA: Po złożeniu Zamówienia Końcowego nie będzie już można dokonywać zmian. Nie spieszcie się zatem. Poczekajcie kilka dni, żeby opadły emocje związane ze ślubem. Wówczas będzie Wam łatwiej podjąć najkorzystniejsze dla Was decyzje.

 

White Dreams uses cookies. If you do not agree, change your browser settings.

Zamknij